Načítanie obsahu...
Personal fabric – agentura práce, a.s.

Referencie

Naši klienti

MSV Metal Studénka, a.s.

Firma Personal fabric – agentura práce je spoľahlivým partnerom MSV Metal Studénka, a.s. pri riešení nedostatku pracovníkov v rôznych profesiách. Oceňujeme rýchlu reakciu na naše požiadavky, kvalitných zamestnancov a najmä korektnosť pri uzatváraní zmlúv i ústretovosť pri ich plnení. Ing. Danuše Ballaschová, MSV Metal Studénka, a.s.

MSV Metal Studénka, a.s.

Sellier & Bellot, a.s.

S firmou Personal fabric – agentura práce, a.s. (predtým KOVO VHM) sme začali spolupracovať v roku 1999 a pracujeme dodnes. Po celé obdobie spolupráce nám zabezpečuje svoje služby v rozsahu 20 až 70 zamestnancov pre potreby výroby. Naše požiadavky (zníženie, zvýšenie počtu zamestnancov) spĺňali v intervale 14 dní. Po vyjasnení všetkých našich personálnych požiadaviek na zamestnancov fluktuácia i obmena bola nulová. Ing. Jiří Dvořák, Sellier & Bellot, a.s.

Sellier & Bellot, a.s.

NPK Europe Mfg., s.r.o.

Spolupráca s firmou Personal fabric sa začala v roku 2001. Vtedy išlo o predchodcu súčasnej firmy KOVO VHM s.r.o. K tejto už dlhodobej spolupráci nás vedie niekoľko pozitívnych momentov: 1. V našej spoločnosti sa takto nahrádza nedostatok kvalifikovaných pracovníkov v našom regióne. 2. Variabilita pracovnej doby po vzájomnej dohode s pracovníkmi a našou spoločnosťou. 3. Riešenie nepredvídaných situácií pri krátkodobých výpadkoch výroby − dočasné prerušenie pracovného pomeru pracovníkov (vzájomná ochota a ústretovosť na tieto situácie reagovať). Ing. Josef Pokorný, NPK Europe Mfg., s.r.o.

NPK Europe Mfg., s.r.o.

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Chcete cez nás nájsť pracovníkov?

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Chcete s nami spolupracovať ako agentúra?