Načítanie obsahu...
Personal fabric – agentura práce, a.s.

Referencie zamestnancov

Čo o nás povedali zamestnanci


Pochádzam z regiónu s vysokou nezamestnanosťou. Ako vyučený zámočník som nenašiel prácu, preto som pracoval príležitostne, väčšinou bez pracovnej zmluvy. Do Personal fabric ma odporučila známa a až vďaka nim mi napadlo, že by som sa mohol za prácou presťahovať. Išlo to veľmi rýchlo, ale pomohli mi so všetkým, tak sa to dalo zvládnuť. Je fajn, keď sa o vás niekto takto stará. Teraz už prácu mám a som spokojný.

Jaroslav L., zamestnanec Personal fabric už 8 rokov


Čo manžela vyhodili z práce, zostali sme obaja na podpore. Našťastie deti už máme veľké, ale aj tak, necítili sme sa doma dobre, finančne sme všetko zvládali len tak-tak. Do dôchodku ďaleko a k práci to vyzeralo ešte ďalej. Na internete sme narazili na Personal fabric. Išli sme tam obaja a našli nám prácu aj s ubytovaním v mieste, kam sme aj tak chceli, pretože neďaleko býva naša dcéra.

Luboš a Ivana Z., zamestnanci Personal fabric už 4 roky


Skoro celý aktívny život som strávila na materskej, takže so zháňaním práce som mala veľké problémy. Nemala som žiadnu prax ani kvalifikáciu, ale v Personal fabric mi aj tak ponúkli viac pracovných ponúk. Nakoniec som si vybrala a je dobre, že som konečne samostatná.

Květa P., zamestnankyňa Personal fabric už 2 roky


Či by som sa znova obrátil na pracovnú agentúru? Samozrejme – keď hľadáte prácu tak dlho, ako som ju hľadal ja, nakoniec je to najlepšia možnosť. Bral by som už všetko, ale v Personal fabric mi dali miesto vyhovujúce mojej kvalifikácii, praxi i požiadavkám. Proste mi našli prácu. A ide to.

Dalibor H., zamestnanec Personal fabric už 5 rokov


Personal fabric – agentura práce, a.s.
Personal fabric – agentura práce, a.s.

Nájdite si prácu, ktorá vás bude baviť

Zaregistujte sa a dostávajte na e-mail najlepšie ponuky

Zaregistujte sa a dostávajte na e-mail najlepšie ponuky